NOWE POZYCJE W NASZEJ OFERCIE ODZIEŻY SHERCO!

BIELIZNA TERMICZNA I OCIEPLACZ NA SZYJĘ.

Ekstremalne zimno lub ekstremalne upały nie będą już Ci przeszkadzać dzięki naszej nowej bieliźnie i naszemu wielofunkcyjnemu ocieplaczowi na szyję. Zaprojektowane z oddychającego materiału termicznego, który odprowadza wilgoć, zapewni Ci chłód lub ciepło w zależności od pory roku.

SUPERLEKKA BIELIZNA LETNIA 

T-shirt ma okrągły dekolt i jest wykonany z materiału Super Light Carbon Underwear do użytku letniego, kiedy ciepło i wilgoć nigdy nie ustają. W tych warunkach konieczne jest noszenie produktu, który pozwala sportowcowi na utrzymanie prawidłowej temperatury ciała poprzez oddawanie potu i ciepła na zewnątrz, nie wchłaniając go.  Koszulka z krótkim rękawem dopasowuje się do kształtu pod pachami, które są narażone na obfite pocenie, utrzymując skórę suchą i gwarantując uczucie świeżości na skórze, dzięki tkaninie SuperLight Carbon Underwear.

SUPERLEKKA BIELIZNA LETNIA WĘGLOWA LEGGINS 

Gdy założysz rajstopy Super Light Carbon, odkryjesz termoregulację i właściwości chłonne naszej tkaniny SuperLight Carbon Underwear  nawet w najgorętsze dni. Działa jak druga skóra i pozwala sportowcowi utrzymać niższą temperaturę ciała, przenosząc pot i ciepło na zewnątrz bez ich wchłaniania. Rezultatem jest przyjemne uczucie suchości i świeżości na skórze.

BIELIZNA ZIMOWA WĘGLOWA T-SHIRT I LEGGINS

T-shirt z długimi rękawami ma okrągły dekolt i jest wykonany z materiału termoizolacyjnego Carbon Underwear, zaprojektowanego do pracy w niskich temperaturach (poniżej 5°C). Pozwala sportowcowi uniknąć marnowania energii na rozgrzewanie ciała. W takich warunkach niezbędne jest noszenie „wzmocnionego” produktu, który reguluje temperaturę ciała, odprowadzając pot na zewnątrz, nie wchłaniając go i utrzymując suchość i ciepło ciała.

WIELOFUNKCYJNY BANDANA NA SZYJĘ

Wielofunkcyjny ocieplacz na szyję z materiału Carbon Underwear. Bandana chroni szyję, nos i usta sportowca przed zimnem i pozwala skórze oddychać. Może być również używany jako opaska na głowę lub noszony pod kaskiem. Praktyczny i wygodny, przyda się zarówno latem, jak i zimą.